Webwriting. Jak przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika? – Webinar z Joanną Wryczą-Bekier [Wideo]

Jak tworzyć wciągające wpisy, które wypromują Twoją wiedzę? Które sztuczki stylistyczne usprawnią Twój tekst? Jak wydobywać z tekstu konkrety i pomijać ogólniki? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz podczas szkolenia online z dr Joanną Wryczą-Bekier, doktor nauk humanistycznych, autorką książek na temat kreatywnego pisania i języka Internetu.

Gra jest warta świeczki. W końcu chodzi o to, by Twoja informacja zainteresowała nie tylko prezesa, ale i media. O tym, jak zainteresować odbiorców swoim tekstem pisaliśmy często na naszym #ProwlyMagazine.

Lubimy edukować, dlatego jeśli chcesz być na bieżąco z branżowymi tematami zapisz się na nasz newsletter – będzie konkretnie i nienachalnie :)

Podczas webinaru z Joanną Wryczą-Bekier dowiesz się:

  • Jak tworzyć wciągające wpisy, które wypromują Twoją wiedzę
  • Które sztuczki stylistyczne usprawnią Twój tekst
  • Jakie są sposoby na klikalne tytuły
  • Jak wydobyć konkrety z tekstu i pomijać ogólniki

O Joannie Wryczy-Bekier:

Doktor nauk humanistycznych, certyfikowany trener biznesu, autorka siedmiu książek, które pomagają lepiej pisać. Kiedy w 2009 roku pracowała nad książką „Webwriting”, w polskim internecie nie istniało jeszcze takie słowo kluczowe.

Od tego czasu niestrudzenie bada teksty internetowe, reklamowe, literackie i reklamowe. Ciepło przyjęta przez czytelników książka „Webwriting” po kilku latach doczekała się drugiego wydania. W międzyczasie i później powstały kolejne: bestsellerowa „Magia słów”, a także: „Fast Text. Jak pisać krótkie teksty, które błyskawicznie przyciągną uwagę”, „Kreatywna praca dyplomowa”, „Szkoła twórczego pisania”, „Webwriting w kulturze” oraz około 30 artykułów naukowych na temat języka internetu. 

Jej blog Poradnik pisania (http://poradnikpisania.pl), istniejący od 2011 roku, ma kilka tysięcy czytelników, których łączy pasja pisania. W serii wpisów Tekstowy lifting prezentuje teksty internetowe w wersji przed i po. Natomiast w serii Prasówka dla webwritera pisze o nowinkach i wynikach badań przydatnych w pracy osób piszących teksty internetowe.

Prowadzi szkolenia z webwritingu, blogowania, storytellingu oraz pisania krótkich tekstów do mediów społecznościowych. Nauczając, łączy wiedzę akademicką z podejściem biznesowym.