Silne marki osobiste Agnieszka Walczak-Skałecka
,  · 3 min read · February 16, 2018

Czy budowanie marki osobistej jest dla każdego? Czy każdemu jest to potrzebne?

Agnieszka Walczak-Skałecka

Biblioteka PR: Silne marki osobiste zmieniają świat

Świadomy wybór, czy chcesz budować markę osobistą, czy w ogóle Cię to nie interesuje, jest chyba najlepszym rozwiązaniem. By jednak móc o tym decydować, trzeba wiedzieć, czym jest budowanie marki osobistej, a mitów w tej materii mamy już na rynku dość sporo.

Książka Silne marki osobiste zmieniają świat to z jednej strony próba odpowiedzi na pytania:

  • dlaczego budowanie marki osobistej ma znaczenie?
  • co w procesie budowania marki osobistej jest najważniejsze?
  • czym marka osobista nie jest?
  • czy, jak i dlaczego nieustannie oceniamy siebie i innych i jaki ma to wpływ na realizację założonych przez nas celów?
  • czy mogę zbudować markę w 15 minut?
  • jakie są różnice między tożsamością i osobowością marki?
  • co wpływa na decyzję innych o tym czy chcą ze mną pracować lub korzystać z moich usług?
  • i wiele innych…

Z drugiej strony, to zbiór przykładów, narzędzi i podejść, które są przydatne w procesie budowania marki, jej rozpoznawalności czy reputacji, opisy przypadków, które nadają całości praktyczny wymiar i ćwiczeń do samodzielnego wykonania, które przybliżą Cię do odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Nie jest to klasyczny poradnik, choć studiów przypadków i ćwiczeń jest tu sporo. Znajdziesz tu wyniki badań naukowych i eksperymentalnych, a także obserwacji z neurobiologii, psychologii, socjologii i innych dziedzin, których dorobek składa się na modelowanie skutecznej komunikacji. A przecież bez skutecznej komunikacji nie byłoby marek w ogóle. Znajdziesz też nutkę myśli filozoficznej, która kształtuje postawy, bez których nikt z nas nie byłby sobą. I wreszcie znajdziesz wypowiedzi osób, które postrzegam jako silne marki osobiste.

Znajomość zasad pozwala je łamać, nie robiąc krzywdy sobie ani innym. Poznaj więc zasady, które rządzą budowaniem marek osobistych i zdecyduj, co z tym zrobisz.


W wolnej chwili koniecznie zajrzyj na bloga Agnieszki 🙂

A jeśli chcesz, byśmy obdarowali Cię egzemplarzem książki ze specjalną dedykacją od Agnieszki [MAMY TYLKO JEDEN], napisz do edyta@prowly.com, co dla Ciebie stanowi największe wyzwanie w kontekście budowania własnej marki osobistej. Wspólnie z Agnieszką wybierzemy osobę, która na lekturze skorzysta najbardziej.

Silne Marki Osobiste
Specjalny egzemplarz książki Agnieszki Walczak-Skałeckiej, z dedykacją od autorki
crossmenu