O nas

Table of contents

Witaj w Prowly Magazine

Witaj w Prowly Magazine!

Stworzyłeś już spójną historię wokół swojej marki, a teraz chcesz się nią podzielić z całym światem? Świetnie. Ale… Do jakich mediów jesteś w stanie dotrzeć?

Obecnie dzięki postępowi w dziedzinie komunikacji każdy z nas może zostać kolejnym liderem opinii, a informacje rozprzestrzeniają się z szybkością błyskawicy w mediach społecznościowych i serwisach internetowych, takich jak Facebook, Twitter czy YouTube, oraz w blogosferze tak samo, jak robi się to w telewizji, radiu, czasopismach i gazetach.

Co to oznacza dla Ciebie? Twoje działania PR nie mogą już polegać wyłącznie na dystrybucji informacji prasowych. Muszą być w pełni zintegrowane.

Opowiedz swoją historię, korzystając z dzisiejszej technologii.

Teraz jest to możliwe dzięki naszym rozwiązaniom i wskazówkom – niezależnie od tego, czy jesteś PR-owcem, marketingowcem, właścicielem firmy, czy założycielem startupu.

Nasz blog skupia się przede wszystkim na tematach związanych z PR-em i budowaniem relacji, content marketingiem, networkingiem w sieciach społecznościowych, tworzeniem i wykorzystywaniem blogów, podcastów i materiałów video, rozwojem społeczności startupów, brand journalismem oraz najnowszymi trendami i narzędziami w dziedzinie komunikacji.

Jest źródłem wszelkich informacji o tym, jak technologia i komunikacja wpływają na sposób, w jaki firmy powinny myśleć, aby w pełni wykorzystać możliwości, które oferuje im rozwój sieci społecznościowych i strategii budowania marek XXI wieku. Przyjemnej lektury!

Tymczasem zapisz się na nasz cotygodniowy newsletter:
Prowly

Prowly to zestaw narzędzi wspierających działania PR, które zostały stworzone po to, by pomóc Ci budować i zwiększać publikę wokół firm, marek i ludzi.

W czym Ci pomożemy? Ułatwimy Twoje procesy związane z zarządzaniem relacjami z mediami, tworzeniem inspirujących treści i promowaniem swoich historii wśród odbiorców docelowych. Niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem czy dużą agencją, pracujesz sam czy w zespole, Prowly sprawi, że Twoje treści będą bardziej widoczne.