Zapomnij o AVE. Mierz PR na poważnie!

We wrześniu brytyjski Chartered Institute of Public Relations ma opublikować nowe standardy pomiaru efektywności działań public relations. Chodzi o wyeliminowanie często stosowanego wskaźnika Advertising Value Equivalency (AVE). Co polscy specjaliści sądzą o tym pomyśle? Jaką alternatywę mają PR-owcy? Podpowiadamy w naszym najnowszym ebooku.

Co znajdziesz w naszej publikacji?

  • opinie ekspertów z branży: Karoliny Borkowskiej [wiceprezes Związku Firm Public Relations i wiceprezes agencji Public Dialog], Justyny Bakalarskiej [dziennikarki Marketer Plus], Alicji Berejowskiej [PR & Marketing Specialist w KCR], Rafała Sałaka [Head of Communication w Prowly], Marceliny Cholewińskiej [Managing Diector w FIRST Public Relations], Marty Drożdż [Marketing Strategy Manager w agencji Whites] oraz Steve’a Falli [FCIPR Chart.PR, Managing Director w Orchard PR]
  • modele mierzenia efektywności prowadzonej przez Ciebie komunikacji
  • 7 zasad dobrego pomiaru efektów działań PR według Anny Miotk [dyrektor ds. komunikacji PBI, annamiotk.pl]
  • listę lektur, które pogłębią Twoją wiedzę w tym temacie i otworzą Cię na nowe możliwości
  • listę narzędzi (obejmujących różne aspekty komunikacji), które pomogą Ci teorię przekuć w praktykę

Pobierz PDF:
O Twojej skuteczności od dawna już nie świadczą wyłącznie wzmianki i publikacje prasowe. Dowiedz się jak, wykorzystując najnowsze techniki i narzędzia, mierzyć efektywność Twoich działań on i offline.

Patronat medialny i merytoryczny: ZFPR oraz Nowy Marketing.